KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 24-12-2021 19:42   Güncelleme : 24-12-2021 19:45

Büyükşehir Belediyesi Kasım Kültür Sanat Takvimi belirlendi

Büyükşehir Belediyesi Kasım Kültür Sanat Etkinliklerinde merakla beklenen etkinlik takvimi açıklandı. Söyleşi ve konferansa, tiyatrodan sinemaya, panelden konsere birçok etkinlik Sakaryalılar ile buluşacak.

Büyükşehir Belediyesi Kasım Kültür Sanat Takvimi belirlendi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından belirlenen Kasım Kültür Sanat Etkinlikleri takvimi belirlendi. Eki ayında gerçekleştirilen Sapanca Şiir Akşamları ile başlayan etkinlikler birbirinden değerli isimler ve eserlerle Sakaryalılarla buluşacak. Yoğun programlara sahne olacak olan etkinliklere kültür sanat sevdalısı tüm hemşeriler davet edildi.

 

Kültür dolu Kasım

Kasım Kültür Sanat etkinliklerinde Resul Dindar, Semih Kaplanoğlu, Ömer Tuğrul İnançer, Nurullah Genç, Serdar Tuncer, İsmail Kara gibi birçok kıymetli isim sahne alacak. Ödüllü oyuncu Vincent Cassel’in rol aldığı Kural dışı filminin yanı sıra Dünyaca ünlü yönetmen Heneke’nin Saklı filmi de izleyici ile buluşacak. Kültür sanat etkinliklerin yanı sıra Sakarya’nın FİFA kokartlı hakemi Atilla Karaoğlan ile futbol üzerine kıymetli bir söyleşi de hemşerilerle buluşacak.